Halatlı Küpeşte

Alüminyum korkuluk,küpeşte,fransız balkon korkulukları,parapet üstü küpeşte,merdiven korkulukları ve fiyatları,paslanmaz küpeşte nin olduğu resmi web

Halatlı Küpeşte
Genellikle Paslanmaz Krom Malzemeli Korkulukların Aralarına Yatay Şekilde yapılmaktadır. Alüminyum korkuluklara da uygulanabilmektedir...

Merdiven korkuluğu

Yaşam alanlarımızda ve günlük yaşantımızda bir yerden bir yere ulaşmamız sağlayan merdivenler sağlam olmak zorundadır. Katlar arası bağlantı noktası olan merdivenler, insanlar için zoru daha kolay yapabilme özelliğine sahip olmalıdır. Bu yüzden de her planlanan merdiven kendisini tamamlayacak her aksesuarla kusursuz olmalıdır. Bu anlamda da sağlam ve güvenilir bir merdiven için olmazsa olmaz olan “Merdiven Korkuluğu” da her projede yer alması gereken bir unsurdur. Projelerinize şıklık ve estetiklik katan bu korkuluk modelleri bu özelliklerinin yanı sıra güvenilir olmak zorundadır.

Ayberk paslanmaz’ın uzmanlık alanları arasında yer alan merdiven korkulukları, her üretimde aynı ciddiyete sahip ustalar tarafından imal edilir. Kalite ve güvenlik standartları konusunda asla taviz vermeden üretim yapan firma, uygun fiyat politikasıyla da sizlerin yüzünü güldürebilecek bir işçilik anlayışına sahiptir. Merdiven korkuluklarının görünümü de geride tutarsak kullanımının ana nedeni güvenliktir. Bu nedenledir ki, firma güvenlik standartlarını en maksimum düzeyde tutar.

Projelere göre şekli farklılık gösterse de demir veya ahşap merdivenlerin boşluk kenarındaki çıkıntıların üstündeki bölüm tırabzan diye adlandırılır. Tırabzana ayrıca merdiven kenarlarındaki korkuluk ya da küpeşte adı da verilir.  Yüksek kalite standartlarıyla ve sorunsuz hizmet anlayışıyla siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan ve bu prensibinden ödün vermeyen Ayberkpaslanmaz, bu güne kadar yüzlerce projede ilk tercih olarak görev aldı.

Merdiven Korkuluğu Uygulama Alanları

Yaşamın olduğu her alanda uygulama fırsatı bulabilecek olan Ayberk paslanmaz, sizlerin isteklerine özel olarak her projede sizlere güvenilir şekilde hizmet verebilme yetisine sahiptir. Bunun yanı sıra özel proje harici merdiven korkuluğu yüksekliği veya merdiven korkuluk standartları gibi kullanımı zorunlu olan okul, hastane, devlet daireleri, fabrikalar gibi birçok projede korkuluklar uygulanabilir. Güvenilirlik açısından kesinlikle doğru tercih olan paslanmaz korkuluk modelleri, firmanın uyguladığı özel üretim metotlarından dolayı herhangi bir kırılma, bükülme veya paslanma yapmaz. Böyle olduğu için de hem güvenli hem uzun ömürlü hem de hesaplı bir tercih yapmış olacaksınız.  Korkuluk uygulamaları esnasında merdiven korkuluk aralıkları ve yükseklikleri herhangi bir tehlike durumu arz etmemesi için ölçüleri bu şekilde hazırlanarak uygulanmaktadır.

Merdiven Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz korkuluk segmentinin en önemli ürünü olan paslanmaz merdiven korkuluk fiyatlarımıza iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. Bir merdiven korkuluk fiyatını belirleyen en önemli şey projenin yapısı ve model seçimidir. Ayberk Paslanmaz olarak sizlere en iyi ve en uygun fiyat politikasını sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Merdiven Korkuluk Modelleri

Ayberk paslanmaz, merdiven korkuluk modelleri konusunda sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip. Bugüne kadar üretim ve uygulama yaptığı yüzlerce projenin örnek çalışmaları, fotoğrafları ve bilgilerinden oluşan Merdiven Korkuluk Model Kataloğu firmayla iletişime geçtiğiniz anda önünüze serilecektir. İster katalogda yer alan standart model özelliklerinde ister projeye özel özgün bir tasarım isteyin, firmanın uzman kadrosu ve teknolojik üretim hattı sizlerin isteklerine cevap verebilecektir. Merdiven korkuluk çizimleri ve merdiven korkuluk projeleri tamamen tarafımızca projeye özel hazırlanmakta ve üretime sunulmaktadır.

Ön Sipariş Formu
  • Adı Soyadı
  • Telefon
  • E-Posta
  • Kısa Açıklama