Galeri Küpeşte | Ayberk Küpeşte

Kaliteli malzemelerden oluşan ve kaliteli montaj hizmeti verdiğimiz Galeri Küpeşte hizmetlerimiz için hemen bizimle iletişime geçin!

Galeri Küpeşte
Kaliteli Malzeme ve Kaliteli Montaj Garantisi veriyoruz

 Merdiven Küpeştesi
 
Merdivenlerde emniyeti sağlar. Bunun yanısıra merdivenlere estetik kazandırır. Merdiven korkuluk tek arahatlı, 2 arahatlı, 3 arahatlı, 4 arahatlı, 5 ve daha çok arahat kullanılarak ya da hiç arahat koyulmadan her basamağa bir dikme koyularak uygulanabilir. Bunun yanısıra merdivenlere sıradan alüminyum korkuluklar yapmak yerine daha fazla estetik kazandırmak için uygulanan özel modeller ve camlı merdiven küpeşte modelleri de vardır.
 
Balkon Korkuluğu
 
Balkonlarda güvenilirği ve estetiği sağlamak için yapılırlar. Balkon küpeşte tek arahat, 2 arahat, 3 arahat, 4 arahat ya da cam kullanılarak uygulanabilir.
 
Fransız Balkonları
 
Fransa mimarısında çok kullanılmaktadır. Fransa’da çok kullanılmasından kaynaklı fransız balkon adını almıştır.
Fransız balkon korkuluk normal balkonlara uygulananlara nazaran daha çok arahattan oluşur ya da özel modeller tasarlanarak uygulanır. Bunun sebebi de fransız balkonun yalnızca hava amaçlı yapılması ve balkonun önünün bir duvarla kapatılmamasıdır.
 
Havuz Küpeşte Korkuluğu
 
Alüminyum korkuluk sistemleri havuz kenarlarında güzel bir görünüm sağlamak için uygulanabilir. İsteğe bağlı olarak, arahatsız, bir, iki, üç, dört ve ya beş emniyet şeritli ya da camlı bir biçimde montajlama yapılabilir. Gene isteğe bağlı olarak özel alüminyum korkuluk sistemi tasarlandırabilir.
 
Parapet Üstü Küpeşte
 
Daha çok balkon duvarlarında güvenlik ve estetik amaçlı olarak uygulanır. 50 mm üst boru ve 40 mm kısa kesilmiş dikmelerle oluşturulan programa parapet üstü küpeşte adı verilir. Genelde, balkonlarda ve merdivenlerde duvarın üzerine yapılır. Bu uygulama zemine montajlanmaz. Duvarın üzerine montajlanır ve genellikle tek arahat ya da 2 arahat kullanılır ya da hiç arahat kullanılmadan uygulama yapılır. Bunun yanısıra camlı parapet üstü küpeşte modelleri vardır.
 
Camlı Küpeşte
 
Küpeştede ara hat boruları kullanmak yerine daha güzel bir görünüm sağlamak için cam monte edilebilir. 50 mm çapında üst borunun tutamak olarak kullanıldığı, 40 mm kanallı boruların dikme olarak kullanıldığı, tutamak vasıtası ile aralarda cam kullanılan programlara camlı korkuluk adı verilir. Estetikliğinin yanısıra restaurant, otel ve cafe gibi eğlence mekanlarında cam üzerine firma amblemi basılarak reklam amacıyla da kullanılır.
 
Duvar Bağlantılı Küpeşte
 
Merdiven korkuluk emniyeti sağlamak için uygulanır. Bunun yanısıra merdivenlerin duvar kısımlarında destek için alüminyum duvara monte edilebilir. Alüminyumun bağlantı ile duvara monte edilmesiyle oluşan alüminyum merdiven küpeşte programları yapılır.
 
Küpeşte Modelleri
 
Alüminyum küpeşte sistemleri müşterinin talebine ve isteksuna bağlı olarak değişik modellerde uygulanabilirler. Arahatsız alüminyum korkuluk, tek arahatlı alüminyum korkuluk, 2 arahatlı alüminyum korkuluk, 3 arahatlı alüminyum korkuluk, 4 arahatlı alüminyum korkuluk, 5 arahatlı alüminyum korkuluk, camlı korkuluk ve özel alüminyum korkuluk modelleri uygulanabilir. Müşteri talebine bağlı olarak yeni alüminyum küpeşte modelleri de uygulanabilir